SPORTOWE ŚWIECIE NEWS: IV LIGA: CHEŁMINIANKA CHEŁMNO - WDA ŚWIECIE 0:5 (0:2) | BARAŻ O OKRĘGÓWKĘ - REWANŻ: GRYF SICIENKO - GOL BRODNICA 6:1 (2:0). PIERWSZY MECZ 3:1 - AWANS GRYFA |

Żacy grali w Świeciu. Były emocje, gole i doping rodziców [ZDJĘCIA]

Utwórz: 04/24/2023 - 18:51
Żacy grali w Świeciu. Były emocje, gole i doping rodziców [ZDJĘCIA]
Kadr z meczu Wdy Świecie z Olimpią Grudziądz /fot. Sławomir Wojciechowski/

15 kwietnia rozpoczęły się wiosenne rozgrywki „Od Pasji do Futbolu” w kategoriach orlik (E1 i E2), żak (F1 i F2) oraz skrzat (G1 i G2). Za młodymi piłkarzami już dwie turniejowe kolejki.

W sobotę na głównej płycie stadionu Wdy Świecie, podzielonym na dwa małe boiska, rozegrano w ramach „Od Pasji do Futbolu” turniej grupy 4. żaka (F1). Zagrały Wda Świecie, Olimpia Grudziądz, Unia I Wąbrzeźno i Unia II Wąbrzeźno. W tych rozgrywkach nie ma wyników i tabel, ale nie oznacza to, że nie ma emocji. Są, a mali piłkarze mogą liczyć na głośny doping dorosłych i oklaski po strzelonych bramkach czy udanych akcjach.

Dodajmy, że K-P ZPN po analizie jesiennych rozgrywek i opiniach trenerów dokonał podziału na nowe grupy, bu poziom umiejętności drużyn był zbliżony.

 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

O autorze

Obrazek użytkownika Sławomir Wojciechowski
Sławomir Wojciechowski
Dziennikarz sportowy - pisaniem o sporcie lokalnym zajmuję się od kwietnia 2004 roku. Przez 12 i pół roku związany byłem z Gazetą Pomorską. Od listopada 2016 roku do końca grudnia 2022 roku byłem dziennikarzem tygodnika "Nowe Świecie". W międzyczasie współpracowałem z portalem Świecie24, MUKS "Joker" Świecie i Vistula-Park Sp. z o.o. W 2010 roku powołałem do życia "Sportowe Świecie" (portal i fanpage na Facebooku).