SPORTOWE ŚWIECIE NEWS: SPARINGI: GKS WIKIELEC - WDA ŚWIECIE 2:1 (0:0), START PRUSZCZ - MUSTANG OSTASZEWO 0:2 |

Przedszkolacy rywalizowali o wielką nagrodę Mondi. Triumf Słoneczka [ZDJĘCIA]

Utwórz: 05/08/2024 - 17:34
Przedszkolacy rywalizowali o wielką nagrodę Mondi. Triumf Słoneczka [ZDJĘCIA]
Jedną z konkurencji był bieg na nartach. Na zdjęciu reprezentacja Przedszkola nr 4 "Tęcza" /fot. Sławomir Wojciechowski/

W środę w hali widowiskowo-sportowej w Świeciu odbyła się jubileuszowa, piąta edycja Mistrzostw Przedszkoli o Wielką Nagrodę Mondi. Zwyciężyło Przedszkole nr 2 „Słoneczko” w Świeciu.

Vistula-Park Świecie Sp. z o.o. po raz piąty zaprosiła do sportowej rywalizacji przedszkolaków z gminy Świecie. Z zaproszenia skorzystało 12 przedszkoli. Było sześć konkurencji: rzut woreczkiem do tarczy, hula hop w akcji, narciarskie szaleństwo, slalom, skoczki i wspólny taniec. Bezkonkurencyjne okazały się dzieciaki z Przedszkola nr 2, czyli popularnego „Słoneczka” z dorobkiem 31 pkt. Drugie miejsce zajęło Przedszkole nr 8 „Motylek”, zaś trzecie Przedszkole nr 4 „Tęcza”. Obie drużyny zgromadziły po 25 pkt i potrzebna była dogrywka w „darta”. Woreczkami do tarczy lepiej rzucały „Motylki”.

Dalsza kolejność: 4. Przedszkole nr 1 „Jedynka” – 20 pkt, 5-6. Przedszkole nr 6 „Bajka”, Niepubliczne Językowe Przedszkole „Baśniowy Dworek” – po 16 pkt, 7. Przedszkole nr 7 „Pod Łabędziem” – 15 pkt, 8. Niepubliczne Przedszkole „Lwiątko” - 13 pkt, 9-10. Przedszkole Niepubliczne „Kangurek”, Przedszkole nr 9 „Pod Klonem” – po 12 pkt, 11. Katolickie Przedszkole „Aniołowo” – 11 pkt, 12. Przedszkole nr 7 „Puchatek” – 10 pkt.

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

O autorze

Obrazek użytkownika Sławomir Wojciechowski
Sławomir Wojciechowski
Dziennikarz sportowy - pisaniem o sporcie lokalnym zajmuję się od kwietnia 2004 roku. Przez 12 i pół roku związany byłem z Gazetą Pomorską. Od listopada 2016 roku do końca grudnia 2022 roku byłem dziennikarzem tygodnika "Nowe Świecie". W międzyczasie współpracowałem z portalem Świecie24, MUKS "Joker" Świecie i Vistula-Park Sp. z o.o. W 2010 roku powołałem do życia "Sportowe Świecie" (portal i fanpage na Facebooku).