SPORTOWE ŚWIECIE NEWS: IV LIGA: POMORZANIN SEROCK - WDA ŚWIECIE 0:1 (0:0), START PRUSZCZ - NOTEĆ ŁABISZYN 3:0 (2:0) |

Zobacz jak padały gole w 11. kolejce IV ligi [WIDEO]

Utwórz: 10/13/2023 - 10:35
Zobacz jak padały gole w 11. kolejce IV ligi [WIDEO]
Tak Łukasz Chruścicki strzelił zwycięskiego gola dla Cuiavii Inowrocław w meczu z Wdą Świecie /fot. Sławomir Wojciechowski/

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka „Magazynu skrótów IV ligi K-P ZPN”.

11. kolejka IV ligi okazała się najgorszą w tym sezonie, jeśli chodzi o dorobek naszych trzech czwartoligowców. Przyniosła tylko trzy punkty, które wywalczył Pomorzanin Serock w Brodnicy ogrywając Spartę 1:0 (1:0). Pierwszej porażki doznała Wda Świecie, która równocześnie straciła pierwsze trzy „oczka” w tych rozgrywkach. Z kolei Start Pruszcz drugi raz w tym sezonie wrócił na tarczy z wyjazdu do beniaminka. Dwa tygodnie przegrał z Unią Wąbrzeźno (1:2), a w niedzielę z Polonią Bydgoszcz (1:2). Ogólnie 11. kolejka była dla gości, którzy wygrywali pięć razy. Atut własnego boiska oprócz Polonii wykorzystały jeszcze tylko Unia Wąbrzeźno i Noteć Łabiszyn. Jedynie w Aleksandrowie Kujawskim padł remis.

Dzięki K-P ZPN możemy ponownie obejrzeć jak padały gole na czwartoligowych boiskach w miniony weekend, choć w materiale nie ma zwycięskiego trafienia Bartłomieja Świątka dla Pomorzanina, bo Sparta nie dostarczyła nagrania z meczu.

 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

O autorze

Obrazek użytkownika Sławomir Wojciechowski
Sławomir Wojciechowski
Dziennikarz sportowy - pisaniem o sporcie lokalnym zajmuję się od kwietnia 2004 roku. Przez 12 i pół roku związany byłem z Gazetą Pomorską. Od listopada 2016 roku do końca grudnia 2022 roku byłem dziennikarzem tygodnika "Nowe Świecie". W międzyczasie współpracowałem z portalem Świecie24, MUKS "Joker" Świecie i Vistula-Park Sp. z o.o. W 2010 roku powołałem do życia "Sportowe Świecie" (portal i fanpage na Facebooku).